Hakkımızda

TİYDEM YAYINCILIK VE EĞİTİM

 

TİYDEM Yayınevi, yayın dünyasına 2008 yılında Batı Dilleri üzerine yapılan sözlük, konuşma kılavuzları, kelime hazineleri türündeki çalışmalarıyla girmiştir. İlerleyen yıllarda Vizyonunu genişleterek hemen her dilde basılı eserler üretmiştir. Batı dillerinin dışında yaşayan birçok dilde seslendirme ve ya telaffuzlarıyla birlikte hikâyeler üretilmiş, ayrıca klasiklerin yayımlanması çalışmalarıyla da hizmete devam etmiştir.

 

Yazarlığa yeni başlamak isteyen ya da hobi olarak yazarlık yapanlara yardımcı olmak üzere “Yazar Destek” projesi başlatılmıştır. Proje kapsamında yazarlarımızın kitaplarının yayımlanması aşamasında dizgi, editörlük, dilbilgisi ve imla kuralları desteği gibi çok yönlü destek kendilerine Yayınevimizce sağlanmaktadır.

 

Akademik çalışmalar veya bilime katkı sağlamak amacıyla yapılan çalışmalar kitap olarak Yayınevimi aracılığı ile yayımlanmaktadır. Akademisyenlerin özgün çalışmalarını, huzur içerisinde yapabilmelerinin yanında, gerek maddi, gerekse teknik açıdan, güncel mevzuat ve yönetmelikler kapsamında da danışmanlık hizmeti “Yazar Destek” projesi ile birlikte sağlanmaktadır

 

Hızla yayınlanan kitaplarımız, yayın dağıtım alanında ülke çapında güvenilir bir isme sahip olan “İnsancıl Dağıtım Pazarlama” firması ağı ile yurdun hemen her köşesine iletilmektedir. Ayrıca internet üzerinden gerek kendi sitelerimizde, gerekse diğer internet siteleri aracılığı ile ürünlerimiz pazarlanmaktadır. Ürünlerimize tüm bunlara rağmen ulaşamadıklarına bildiren okurlarımıza da kargo-lojistik aracılığı ile ürünlerimiz ulaştırılmaktadır.

 

Hedefimiz böylesi önemli bir alanda insanların bilgiye rahat, hızlı, güvenilir ve ekonomik olarak ulaşmasını sağlamaktır. TİYDEM Yayıncılık ailesi olarak yayın camiasında doğru olan her yönüyle örnek olmayı Misyonumuz olarak seçtik.

 

Amaçlarımız arasında yurtdışında bulunan ve Misyonumuzu benimseyecek yayınevleri ile işbirliğini geliştirmek, bu kapsamda dil öğrenimi görmekte olan başarı öğrencilerin yurtdışı deneyimi kazanmasına yardımcı olmak. Yurtiçinde öğrenim görmekte olan başarı öğrencilerimize çok yönlü katkı sağlayabilmekte Vizyonumuz arasında bulunmaktadır.

 

Başarı kolay ve tek başına elde edilemez”.

 

 

Amacımız, Emeğe duyduğumuz saygı ile Birlikte olmaktır.

 

 

TİYDEM YAYINCILIK